SNZOZ UROGEN OD 1992 ROKU

Samodzielny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Urologiczno-Andrologiczny "UROGEN" obecny jest na rynku usług medycznych od 1992 roku. Każdy kto przekroczy próg "Urogenu" może się o tym przekonać. Nasz stały rozwój wynika z tego, że wzbogacamy naszą bazę sprzętową, tworzymy nowe pracownie, rozszerzamy zakres usług. Stale się dokształcamy. Urogen specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową, chirurgii prącia, chirurgii jąder. Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszej stronie internetowej, dzięki której możemy na bieżąco informować o nowościach i przełomowych rozwiązaniach w medycynie. Dzięki obecności naszej firmy w Internecie niesiemy pomoc pacjentom z terenu całej Polski. Prośba o rejestrację chorego z Warszawy, Bydgoszczy, Olsztyna czy Krosna nie budzi w naszym personelu zdziwienia. Możemy się pochwalić tym, że leczymy chorych przyjeżdżających do nas z Austrii, Niemiec, Czech, Słowacji, Węgier, Danii, Irlandii, Armenii. Mamy zarejestrowane przypadki prowadzenia pacjentów ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszej działalności. Naszą rzetelność i profesjonalizm potwierdzają zdobyte nagrody i wyróżnienia oraz pozytywne opinie pacjentów na portalach specjalistycznych m.in. www.znanylekarz.pl
The Fertility Partner 2016
Urogen otrzymał tytuł "The Fertility Partner 2016" przyznawanego przez "Centrum Medyczne Macierzyństwo" wraz z "The Fertility Partner Oxford" za skuteczną i efektywną współpracę na rzecz leczenie niepłodności.
UROGEN W PROGRAMIE PROFILAKTYKI NOWOTWORÓW
Urogen uczestniczy w programie profilaktyki nowotworów w oparciu o badania cytologii cienkowarstwowej Liquid Based Cytology (LBC). Badanie przesiewowe w kierunku nowotworów układu moczowo-płciowego obejmuje: badanie cytologiczne moczu LBC, USG układu moczowego, badanie PSA w surowicy krwi.
Sławomir letkiewicz uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego nauk medycznych.
Uchwałą Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z dnia 26/11/2014 dr Sławomir Letkiewicz uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego nauk medycznych w zakresie medycyny, przyznanym przez Radę I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
BEZPŁATNE AKCJE W UROGENIE
Akcja promocyjna skierowana do emerytów i rencistów, którzy mogą skorzystać z darmowej konsultacji. Raz w miesiącu odbywają się bezpłatne badania w kierunku zaburzeń męskich, przerostu gruczołu krokowego oraz raka stercza. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel. 032 392-13-12.

OPINIE PACJENTÓW